تور دبی

هتل فلورا گرند

هتل فلورا گرند دبی در قلب منطقه تجاری دبی واقع شده است. هتل فلورا گرند دبی به مسافران تور دبی ، اتاقهای شیک، ورزشگاه مدرن و رستوران های عالی را ارائه میدهد. پارکینگ رایگان در محوطه هتل فلورا گرند دبی موجود میباشد. از امکانات اتاقها، میتوان به قفسه پر از نوشابه و تلویزیون با گیرنده ماهواره اشاره کرد. چهار رستوران هتل فلورا گرند دبی، انواع خوراکهای بین المللی را در محیطی لوکس و راحت سرو میکنند.

هتل فلورا گرند

هتل فلورا گرند دبی دارای اتاق ها و سوئیت های مختلفی است که مسافران تور دبی می توانند با توجه به بودجه، از بین آن ها برای اقامت خود انتخاب کنند. انواع امکانات تفریحی از قبیل استخر و باشگاه ورزشی و جکوزی هم در هتل فلورا گرند دبی برای میهمانان در نظر گرفته شده است. هتل فلورا گرند دبی دارای موقعیت مکانی عالی است و بیشتر جاذبه های شهر دبی به راحتی از هتل فلورا گرند دبی قابل دسترسی است.

رستوران بزرگ Flora ، به سرو انواع غذاهای قاره ای، مدیترانه ای، عربی و دریایی میپردازد. علاقه مندان میتوانند غذاهای با کیفیت هندی را در رستوران Monsoon، میل نمایند. هتل فلورا گرند دبی ، در مکانی مناسب در خیابان معروف Al Rigga، واقع و در چند قدمی بسیاری از مغازه ها و رستوران ها قرار دارد. هتل فلورا گرند دبی تنها 10 دقیقه، با ماشین، تا مرکز شهرو فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی

تور دبی | رزرو تور دبی | تور ارزان دبی | تور لحظه آخری دبی