تور دبی

هتل فلورا گرند

هتل فلورا گرند دبی در قلب منطقه تجاری دبی واقع شده است. هتل فلورا گرند دبی به مسافران تور دبی ، اتاقهای شیک، ورزشگاه مدرن و رستوران های عالی را ارائه میدهد. پارکینگ رایگان در محوطه هتل فلورا گرند دبی موجود میباشد. از امکانات اتاقها، میتوان به قفسه پر از نوشابه و تلویزیون با گیرنده ماهواره اشاره کرد. چهار رستوران هتل فلورا گرند دبی، انواع خوراکهای بین المللی را در محیطی لوکس و راحت سرو میکنند.

هتل فلورا گرند

هتل فلورا گرند دبی دارای اتاق ها و سوئیت های مختلفی است که مسافران تور دبی می توانند با توجه به بودجه، از بین آن ها برای اقامت خود انتخاب کنند. انواع امکانات تفریحی از قبیل استخر و باشگاه ورزشی و جکوزی هم در هتل فلورا گرند دبی برای میهمانان در نظر گرفته شده است. هتل فلورا گرند دبی دارای موقعیت مکانی عالی است و بیشتر جاذبه های شهر دبی به راحتی از هتل فلورا گرند دبی قابل دسترسی است.

رستوران بزرگ Flora ، به سرو انواع غذاهای قاره ای، مدیترانه ای، عربی و دریایی میپردازد. علاقه مندان میتوانند غذاهای با کیفیت هندی را در رستوران Monsoon، میل نمایند. هتل فلورا گرند دبی ، در مکانی مناسب در خیابان معروف Al Rigga، واقع و در چند قدمی بسیاری از مغازه ها و رستوران ها قرار دارد. هتل فلورا گرند دبی تنها 10 دقیقه، با ماشین، تا مرکز شهرو فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی

تور دبی | رزرو تور دبی | تور ارزان دبی | تور لحظه آخری دبی