تور دبی

دیدنی های دبی

مسجد جمیرا

مسجد جمیرامسجد جمیرا یکی از جاذبه های توریستی و مکانهای دیدنی دبی به شمار می آید. این مسجد با یک گنبد به ارتفاع ۱۶ متر، و دو مناره مرتفع بطول تقریبی ۴۰ متر، و منبری بسیار مجلل، نمونه‌ای از معماری نوین اسلامی است. تصوير اين مسجد بعنوان سمبلی بر روی اسکناسهای 500 درهمی چاپ شده است. در نمای مسجد جمیرا از سنگهای بسیار ممتاز به رنگهای کرمی مايل به صورتی استفاده شده است. اين مسجد در منطقه جميرا واقع شده و سوژه بسیاری از عکاسان می باشد.

 

پارک خور

پارک خور یکی از پارک‌ها و یکی از نقاط دیدنی دبی می باشد. پارک خور در بخش بر دبی و در ساحل خور دبی قرار دارد. از ویژگی های این پارک می توان به چندین هکتار باغ، اسکله‌های ماهیگیری، مسیرهای ویژه دو و پیاده روی، محل‌هایی برای طبخ غذا، محل ویژه بازی بچه‌ها، رستوران‌ها، آمفی تئاتر و کیوسک‌های فروش غذا و نوشیدنی اشاره کرد. در نزدیکی ورودی شماره یک پارک نیز یک شهرکودک و یک موزه برای کودکان قرار دارد. در این پارک دوچرخه سواری ممنوع بوده ولی اسکیت سواری مجاز است.

پارک خور دبی

موزه دبی

موزه دبی در سال ۱۹۷۱ در داخل قلعه‌ای بنام قلعه فهیدی دائر گردید. این قلعه در سال ۱۷۸۷ میلادی برای محافظت از شهر در برابر دشمنان بنا گردیده‌ بود. از آنجا که این بنا قدیمی‌ترین ساختمان شهر بوده، مدتها از آن برای سکونت حاکمان وقت دبی و مقر حکومتی استفاده می‌شده‌ است و در سال ۱۹۷۰ جهت استفاده موزه بازسازی گردید. موزه دبی یکی از دیدنی‌های مهم این شهر به حساب می آید. در این موزه، مدل‌های زنده، نماهای زندگی روزمره مردم قدیم امارات را به تصویر می‌کشند. یک بازار شلوغ، یک مدرسه اسلامی، زندگی بیابان نشینی در شب و زندگی ماهیگیران از جمله این نماها می‌باشند. در این موزه مجموعه جالبی از اقلام تاریخی از جنس مس، مرمر سفید و مصنوعات سفالی پیدا شده در قبرهایی متعلق به حدود ۴۰۰۰ سال پیش در معرض دید عموم قرارداده شده‌ است.

موزه دبی

اتوبوس شگفت انگیز دبی

سفری در جاده و رودخانه با اتوبوس شگفت انگیز دبی! این وسیله نقلیه در خشکی بصورت یک اتوبوس معمولی حرکت می کند و در آب بصورت یک اتوبوس دریایی حرکت می کند. شما سوار بر یک اتوبوس ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد رودخانه خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این رودخانه می پردازید. داخل این اتوبوس راهنمایی وجود دارد، که در طی مسیر اطلاعات کاملی را به مسافرین ارائه می دهد.

اتوبوس شگفت انگیز دبی

پالم جمیرا

نخل جمیرا یا پالم جمیرا یک مجمع‌ الجزایر زیبا و مصنوعی در دبی می باشد. نخل جمیرا یکی از سه جزیره نخلی دبی است. در طراحی این جزیره از درخت نخل الهام گرفته شده‌ است. پالم جمیرا دارای ۱۷ شاخهٔ عظیم است که توسط یک حصار ۱۲ کیلومتری حفاظت می شود. برای به سطح آب رساندن این سازه، بیشتر از ۵۰ میلیون متر مکعب خاک مورد نیاز است. ساخت این جزیره در سال ۲۰۰۱ آغاز شد و در سال ۲۰۰۸ به پایان رسید. این جزایر بزرگترین پروژه‌های احیاء زمین در جهان به شمار می‌آیند که در آنها، بزرگترین جزایر مصنوعی جهان احداث شده است. این جزایر توسط املاک نخل احداث گردید. این جزایر پالم‌ جمیرا‌، پالم‌ جبل‌ علی و پالم دیره‌ نام دارند.  مساحت این جزیره ۵ در ۵ کیلومتر است. جمیرا بزرگ‌ترین جزیرهٔ انسان ساخت است و حدوداً ۴۰ هزار کارگر درگیر ساخت آن بوده‌اند. در جزیره یک مونوریل با ظرفیت حمل ۲ تا ۳ هزار مسافر در روز به خارج و داخل جزیره ساخته شده‌است.

پالم جمیرا دبی

پارک آبی وادی وحشت دبی

پارک آبی وادی وحشت دبی با مساحتی حدود 5 هکتار مابین هتل مشهور برج العرب و هتل ساحلی جمیرا قرار دارد. طراحی هنرمندانه وسیله های این پارک شامل هشت سرسره آبی انفجاری و دو بخش موج سواری، هیجان فوق العاده ای را برای شما به همراه می آورد. شما می توانید حالت بی وزنی را در قسمت سرسره سرعت، با سرعت 80 کیلومتر در ساعت تجربه نمایید. این پارک با بیش از 23 نوع وسیله تفریحی و سرگرمی آبی که بیشتر آنها با هم مرتبط بوده و در امتداد هم قرار دارند لذن 2 چندانی را برای شما به ارمغان می آورند.

پارک آبی وادی وحشت دبی

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی

تور دبی | رزرو تور دبی | تور ارزان دبی | تور لحظه آخری دبی