تور دبی

آکواریوم دبی

آکواریوم دبی dubai Aquarium  اگه قصدتون از انتخاب تور دبی فقط خرید کردنه بهتره یه کمی تو برنامه تون تغییر اعمال کنین و یه جایی واسه لذت بردن از مراکز تفریحی دبی باز کنید. دبی پر از تفریحات جورواجوره و بعضی از این تفریحات تنها مختص این شهر تماشاییه. شاید ندونین یکی از 10 آکواریوم بزرگ دنیا تو دبی قرار داره و گردشگرای زیادی برای دیدنش سر و دست میشکنن.

آکواریومی عظیم به طول ۵۱ متر، عمق ۲۰ متر و ارتفاع ۱۱ متر با مخزنی به ظرفیت ۱۰ میلیون لیتر، در طبقه‌ همکف دبی مال و بزرگترین آکواریوم دنیاست. به نمایش‌گذاشتن هزاران جانور دریایی و صدها کوسه و سفره‌ماهی باعث شده که آکواریوم دبی روی دست خیلی از دیدنی‌های تور دبی بزند.

بخش بزرگی از این آکواریوم را می‌توان به شکل رایگان از توی دبی مال دید ولی اگر دوست دارید بیشتر لذت ببرید، وارد تونل آکواریوم در عمق ۱۱ متری آن شوید و در حالی که دور تا دورتان را ماهی‌ها فرا گرفته‌اند از میان آکواریوم عبور کنید. ولی اگر این هم راضی‌تان نکرد می‌توانید به کمک غواصان وارد آکواریوم شوید و در کنار کوسه‌های آکواریوم، یکی از بی‌نظیرترین تجربه‌های زندگیتان را داشته باشید.

 قسمت دیگر این آکواریوم که از جاذبه های گردشگری دبی بشمار می آید، باغ وحش دریایی است. تو باغ وحش دریایی دبی میتونین حیواناتی مثل سمور آبی، اختاپوس بزرگ اقیانوسی، کروکودیل، شیر ماهی، اسب آبی، خرچنگهای بسیار بزرگ، ستاره دریایی، عروس دریایی، پنگوئن، ماهی های بسیار متنوع و رنگارنگ، لاک پشت و ... رو داخل محفظه شیشه ای ببینین که مشغول شنا  کردن،  راه رفتن و یا غذا خوردن هستند. البته اگه از دیدن مارها نمیترسین تو یه قسمت دیگه از این باغ وحش میتونین انواع مارهای خزنده، مارمولکها، سوسمارها کوچک و بزرگ و انواع حیوانات دو زیست رو هم ببینید.

مسیر سبز مجری تخصصی تور دبی و تور دبی پاییز 96 در سراسر ایران می باشد.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی

تور دبی | رزرو تور دبی | تور ارزان دبی | تور لحظه آخری دبی