تور دبی

باشگاه گلف امارات

تعطیلات برای ایرانیان همیشه همراه با مسافرت بوده، در تمام طول سال هموطنان برای تفریح و همچنین برای خرید به دبی سفر می کنند. به همین خاطر تور دبی پاییز 96 با خدمات مناسب در اختیار گردشگران تور دبی قرار می گیرد. به جز خرید، دیدنی‌های دبی دومین اولویت توریست‌ها برای سفر به دبی است.

مساحت دبی روی هم رفته کمتر از شش درصد کل خاک امارات متحده عربی است؛ با این حال، بعد از ابوظبی، دومین شهر بزرگ در میان شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه‌ی این کشور است و با بیشترین جمعیت، پایتخت تجاری آن به شمار می‌رود. امروزه دبی با پیشرفت‌های سریع و باورنکردنی‌اش توجه جهان را جلب کرده و مقصد مهمی برای تاجران و گردشگران تمام دنیا به حساب می‌آید؛ همچنین تفریحات خاص و لوکسی که در شهر دبی میتوانید انجام دهید تا تعطیلات خاصی داشته باشید، رفتن به باشگاه گلف دبی است.

باشگاه گلف امارات در سال ۱۹۸۸ تاسیس شده و زمین‌های قهرمانی بین‌المللی بسیار زیبایی دارد. زمین گلف این باشگاه ۳۶ حفره دارد و از نوع تمام چمن می‌باشد. امکان گلف بازی کردن هم در روز و هم در شب وجود دارد. علاوه بر این‌ها می‌توانید ورزش‌های دیگری همچون تنیس، بدنسازی و اسکواش را نیز تجربه کنید.

در این باشگاه امکاناتی مثل فروشگاه لوازم ورزشی، امکانات غذاخوری، تسهیلات برگزاری مراسم گوناگون در چهار مرکز روباز یا سرپوشیده، مدرسه مدرن گلف و ... وجود دارد. دوره‌های مختلف آموزش گلف هم در این مرکز برگزار می‌شود که توسط مجله جهانی گلف به عنوان یکی از ۱۰۰ دوره‌ آموزشی برتر گلف در دنیا شناخته شده است. همه‌ی اینها روی هم باشگاه گلف امارات را به یکی از معروف‌ترین دیدنی‌های تور دبی تبدیل کرده است.

مسیر سبز مجری تخصصی تور دبی و تور دبی پاییز 96 در سراسر ایران می باشد.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی