تور دبی

پارک مشرف

یکی از مناطق دیدنی در تور دبی پارک‌ مشرف دبی است، این پارک یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی است. پارک مشرف با وسعت بیش از ۱۲۴ هکتار مساحت، بزرگترین پارک دبی می‌باشد و در جاده الخوانیج در ۹ کیلومتری فرودگاه بین‌المللی دبی قرار دارد.

پارک مشرف دبی که نزدیک مردیف است، دارای مجموعه ای عالی از گیاهان و درختان بومی میباشد. در عمق منطقه ی بزرگ پشت دبی پوشیده از شن، این پارک منزلگاه درختان بومی است و به عنوان بهترین پارک از نظر مشاهده و نظاره ی پرندگان است. یک مرکز اسب سواری، زمین ها و پیست های ورزشی هم وجود دارد که این مکان را به یک پارک کامل تبدیل میکند.

پارک در سراشیبی از شن و ماسه و در فاصله 12 کیلومتری از فرودگاه دبی و در جاده العویر بنا شده است و این پارک در حقیقت پارکی است که با استفاده از منابع طبیعی این شهر به وجود امده است در این پارک که پوشیده از درختان ۵۰ ساله ی قدیمی با بلندی ۱۵ متر میباشد یک نمونه ی عالی از ایجاد فضای سبز در دبی است.

این پارک دارای زمین های بازی و استخر های گوناگون دریاچه و فواره های بسیار زیبایی است همچین مکانی برای اسب سواری و شتر سواری علاقه مندان به این ورزش های مفرح وجود دارد تا در این پارک از انها استفاده کنند.

در پارک مشرف یکی از بهترین پارکهای دبی، درختان صحرایی مانند: مانند: کُور، کُنار، کِرت، سمر، گز، سَلَم به وفرت وجود دارد که باعث شده بازدیدکنندگان تور دبی از دیدن پارک بیشتر لذت ببرند.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی

تور دبی | رزرو تور دبی | تور ارزان دبی | تور لحظه آخری دبی