تور دبی

پارک صفا

دبی شهری زیبا است که گردشگران تور دبی را به خود جذب می‌کند. یکی از پارک‌های دبی و یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی است. پارک صفا یکی از قدیمی‌ترین پارک‌های دبی می‌باشد که در مقابل هتل متروپولیتان در خیابان الوصل وخیابان شیخ زاید قرار گرفته‌ است.

این پارک با ۶۴ هکتار مساحت در سال ۱۹۷۵ میلادی بنا شده‌ است، جایی که در آن زمان، محل زندگی مهاجران غیرقانونی جنوب آسیا بود. این مهاجران در خانه‌هایی موقتی و بدون آب آشامیدنی زندگی می‌کردند. در آن زمان دولت دبی توجه خود را بر نیاز مبرم این افراد برای کار قرار داد. این مهاجران بعد‌ها مورد عفو قرار گرفتند اما در آن زمان منطقه به سرعت برای ساخت پارک، تخلیه شد.

زمین‌های بازی نیز در میان این پارک ساختند. در خلال بازسازی بعدی، امکانات تفریحی دیگر به علاوه‌ی برخی خدمات برای آسایش و راحتی برای مسافران تور دبی و بازدیدکنندگان از پارک، ایجاد شد.  

این پارک فوق العاده زیبای ۴۰ ساله تقریبا هم سن خود امارات است و از زمان افتتاح تا به حال تحت بازسازی هایی قرار گرفته است، که مهمترین آنها زیرگذر است. بخشی از آن بخاطر پروژه کانال دبی تغییر داده شد و الان خیلی کوچکتر از آنچه که در قدیم بوده است.

در این پارک، سه دریاچه‌ی بسیار زیبا وجود دارد. همچنین بیش از ۲۰۰ نوع پرنده‌ی مختلف و ۱۶۹۲۴ نوع درخت و بوته به چشم می‌خورد. با گردش در پارک می‌توانید از چمن‌های زیبا (که حدود ۸۰٪ از پارک را فرا گرفته‌اند) و جنگلی کوچک دیدن کنید.

چندین قسمت ویژه نیز برای پخت باربیکیو در نظر گرفته شده است. شما می توانید به اسکیت بازی در این پارک بزرگ بپردازید و لحظات خاطره انگیزی را در تور دبی تجربه کنید.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی

تور دبی | رزرو تور دبی | تور ارزان دبی | تور لحظه آخری دبی