تور دبی

پارک خور

 پارک خور یکی از جاذبه های گردشگری شهر دبی برای مسافران تور دبی می باشد. این پارک با طولی برابر ۲٫۶ کیلومتر در امتداد نهر دبی و در حد فاصل دو پل المکتوم و القرهود در بخش “بر دبی” قرار گرفته است.

در نزدیکی ورودی شماره یک پارک نیز یک شهرکودک و یک موزه برای کودکان قرار دارد. در ورودی شماره ۲ نیز بازدیدکنندگان می‌توانید یک موتورسیکلت چهارچرخ برای گردش در پارک اجاره کنند. چندین هکتار باغ، اسکله‌های ماهیگیری ، مسیرهای ویژه دو و پیاده‌روی، محل‌هایی برای طبخ بریانی (باربی کیو)، مناطق ویژه بازی بچه‌ها، رستوران‌ها و کیوسک‌ها فروش غذا و نوشیدنی از جمله امکانات این پارک می‌باشند.

این پارک با قسمت های متنوع و مختلف برای سنین و سلیقه های متفاوت به یکی از نقاط دیدنی و  ییلاقی دبی تبدیل شده است. همچنین این پارک محل مناسبی برای بچه ها می باشد زیرا علاوه بر سرزمین عجایب که در مجاورت این پارک قرار گرفته است.

يک آمفي تاتر بزرگ نيز وجود دارد که محل برگزاري کنسرت ها در زمان تعطيلات عمومي و موقعيت هاي خاص مي باشد. در طول پارک در امتداد خور، يک ماشين کابلي در ارتفاع 30 متري از سطح زمين به بازديدکنندگان در تور دبی اين امکان را مي دهد به تماشاي پارک و خور دبي بپردازند.

آژانس مسیر سبز

تور دبی

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

تور دبی هتل 7 ستاره

هتل های 7 ستاره دبی